SİNCAN TEMİZLİK

Şirketimiz Ankara merkezli olarak sincan temizlik hizmetleri üzerine faaliyet gösteren güvenilir bir firmadır; Temizlik hizmetlerimizde ise genel olarak sizlere her türlü Bina, apartman,site,ev, iş yeri, fabrika, ofis, dış cephe, okul, alışveriş merkezi, dershane, hastane, otel, temizliği olarak hizmet vermekteyiz. Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve prensiplerimiz doğrultusunda bugüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bundan sonra amacımız ise kalitesi ve güvencesi ile hizmet sektöründe mükemmelliği yaratmaktır. Firmamızın bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerin bundan sonra da aynı titizlikle devam edeceğine ve bu sektörde hak ettiği yeri koruyacağına inanıyoruz.

Şirketimiz Ankara Sincan Temizlik sektöründe hizmetin sürekliliğinin sağlanabilmesi açısından kaliteden ödün vermeksizin tüm bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak tamamen müşteri memnuniyetine endeksli hareket etmektedir.

Ankara da Temizlik Hizmetinde kaliteli ve devamlılığı sağlamak firmamızın ana prensiplerini oluşturmaktadır.

Ankara Genel Temizlik te 7/24 saat kesintisiz iletişim imkânı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.

Aldığınız hizmetin her aşamasında ciddi bir muhatabın varlığı ile, rahat ve huzurlu bir çalışma alışkanlığını size ADANUR TEMİZLİK sunacaktır.
İşimiz bittiğinde sizlere arkamızdan ekibimize sıcacık bir güle güle demek kalacaktır.
Bu bir ADANUR TEMİZLİK farkıdır.

Ankara Temizlik şirketi olarak Bina ve Apartman temizliğini de siz sevgili müşterilerimizin Bir telefonu ile üçretsiz keşif yaparak görüş birliği sağlandıkdan sonra iş başı yapıyoruz.

Ankara Ev Temizlik olarak Ev Temizliğini mutlak bir Ev hanımı titizliği ile sizin isteklerinizi dikkate alarak yapar.

Ankara Ofis Temizlik olarak Ofis Temizliği ni İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliği de dâhil işyeri temizliğiniz büyük bir itina ile yapılır.

Akara İnşaat Sonrası Temizlik inşaat sonrası temizlik tecrübe gerektiren detaylı bir çalışma ister. İnşaat sonrası temizlik Özel aparatlar ve kazıyıcı malzemeler ile yapılabilen bir temizlik türüdür.

Ankara Dış Cephe Temizlik Dış Cephe ve cam temizliği Plaza Apartman ve silo iş hanı v.b. kule vinç ve askılı asansör yardımı ile yapılmaktadır.
Plaza gökdelen dış cephe ve cam temizlikleri uzman ekiplerimiz ile özel donanımlar kullanılarak yapılır.

Ankara Temizlik Şirketleri Banka ve Market temizliğini Periyodik bakım sözleşmesi şartları içerisinde düzenli veya vardiyalı sistemle market yer ve reyon büro temizlikleri yapılmaktadır.

Ankara Temizlik Firmaları Sağlık Kuruluşları Atık kimyevi maddelerin özel araçlara yerleştirilmesi ileri hijyen ortamlarının muhafazası ile birlikte temizliğin devamının sağlanabilmesi için bu alanda da hassasiyet göstermektedir.

. Bunun yanı sıra;

*Bina Temizliği

*Site Temizliği

*Apartman Temizliği
*Villa temizliği
*İlaçlama Hizmetleri
*Destek Hizmetleri
*Mezar Taşları Temizliği
*Yangın Sonrası Temizlik
*Özel hemşire
*Özal refakatçi
*Özel bakıcı
Ve gündelikçi gibi Personel Temini Hizmetlerimiz İle Ankara da Temizlik Hizmeti ile
Ankara Temizlik, Temizlik Ankara, Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik.

Sincan Temizlik,Temizlik sincan,Sincan Temizlik şirketleri,Sincan Temizlik Şirketi,Sincan Bina Temizlik,Bina Temizliği Sincan,
Profesyonel güvenilir elemanlarımızla 7 / 24 saat hizmetinizdeyiz.